Haradinaj: Askund në botë deputeti nuk nxirret zvarrë nga salla

Autori:Gazeta Fjala

Ramush Haradinaj, lideri i AA-sëka thënë se kjo është hera e parë në jetën e tij që ka parë se si pushteti i largon deputet zvarrë nga salla plenare.

“Një skenë të tillë nuk e kam parë kurrë në jetën time”.

“Sot është hera e parë që e kam pa”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-askund-ne-bote-deputeti-nuk-nxirret-zvarre-nga-salla/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala