Haradinaj: Agim Çeku, kush do të jap llogari për lëshimet ndaj veteranëve?

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka pyetur Agim Çekun se a jep ndokush përgjegjësi për lëshimet që kanë bërë si komision i verifikimit të kategorive të dala nga lufta e UÇK-së.

Ai tha se ka informata që janë bërë lëshime dhe gabime dhe kjo nuk i bënë nderë askujt.


Haradinaj shtoi se komisioni për verifikim të veteranëve është produkt i Qeverisë Thaçi dhe se si komandantë i një zone asnjëherë nuk është ftuar nga ky komision

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-agim-ceku-kush-do-te-jap-llogari-pe-r-leshimet-ndaj-veterane-ve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala