Haradinaj: A po ju paguan Mali i Zi a dreqi? (Audio-incizim)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ky është momenti kur anëtari i Komisionit për Punë të Jashtme, Ramush Haradinaj e quan rrenc dhe bërllok Drejtorin Mehaj dhe e përplas hartën.

Haradinaj menjëherë pas këtij veprimi e ka lëshuar mbledhjen.

Megjithatë, pas daljes nga mbledhja të Haradinajt, Drejtori i Komisionit Shtetëror për Demarkacion me Malin e Zi ka vazhduar raportimin duke mos e komentuar ngjarjen.

Dëgjoni audioincizimin për ta kuptuar më mirë rrjedhën e ngjarjes..

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haradinaj-a-po-ju-paguan-mali-i-zi-a-dreqi-audio-incizim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala