Hapet pishina e Gërmisë

Autori:Zekirja Shabani

Të shtunen në ora 10 është bërë hapja e pishinës së Gërmisë.

Në ditën e parë të hapjes, të gjithë që dëshirojnë të freskohen në pishinën e vetme të Prishtinës do të jetë hyrja dhe parkingu falas.

Ky parking për 100 vetura është ndërtuar nga Komuna e Prishtinës në kuadër të renovimeve që janë bërë aty qysh nga viti i kaluaar e deri më tani.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hapet-pishina-e-germise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala