Hapet në Prishtinë tregu i parë mobil i prodhimeve vendore

Autori:Avdyl Pajaziti

Hapet sot në sheshin “Adem Jashari” (ish-“Vëllazërim-bashkim”) tregu i parë mobil i prodhimeve vendore, njoftoi komuna e Prishtinës.

Hapjen, në orën 11:30, do ta bëjnë Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Christoph Stock nga zyra e BE-së në Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hapet-ne-prishtine-tregu-i-pare-mobil-i-prodhimeve-vendore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala