Haliti lë ATK’në, synon bordin e TRUST’it

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtori i Administratës Tatimore të Kosovës, Behxhet Haliti, ka konfimtuar për GazetënFjala se ia ka mësyer Trustit Pensional të Kosovës. Por, Haliti ka mohuar lajmin se është duke kandiduar për kryetar të Bordit.

Ai për Fjala ka thënë se ka konkuruar për postin e njërit nga antarët profesionist të bordit të Trustit.

“Ky është një konkurs i hapur dhe mendoj së i plotësoj kriterete e kërkuar dhe kam  aplikuar”, ka thënë ai./GazetFjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/haliti-le-atkne-synon-bordin-e-trustit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala