Hajtat me maska ia mësyjnë një marketi në Mitrovicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës kanë marrë rreth 500 euro nga një market dhe pastaj kanë ikur në drejtim të panjohur. Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 20:00 në qytetin e Mitrovicës.

Policia ka bërë të ditur se dy persona të maskuar dhe me armë kanë hyrë në market papritmas dhe nën kërcënimin e armës kanë grabitur me dhunë një shumë parash prej 500 euro.Policia dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e këtij rasti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hajtat-me-maska-ia-mesyjne-nje-marketi-ne-mitrovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala