Hajnat thyejnë banesën në kryeqytet, qytetari tregon se çfarë i vodhën

Autori:A D

Një burrë nga komuna e Prishtinës ka raportuar në polici se hajnat i kanë thyer banesën e tij

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se qytetarit i kanë marrë edhe sende, shkruan Gazeta Infokus.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se iu është thyer banesa e tij dhe nga banesa iu kanë vjedhur: një llap top , Iphone 8 si dhe një Ipad”, njofton Policia.

Ndërsa rasti është nën hetime.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hajnat-thyejne-banesen-ne-kryeqytet-qytetari-tregon-se-cfare-i-vodhen-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala