Hajnat plaçkisin te “Bill Clintoni”

Autori:Zekirja Shabani

Policia raporton se një person ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur kanë hyrë me forcë në banesën e tij gjatë vikendit.

Atij i janë vjedhur një televizor Samsung, një fotoaparat Sony, 3 orë dore të femrave, një orë dore për meshkuj, të gjitha këto në vlerë rreth 1300 euro.

Njësitit policore janë duke kryer hetime intensive lidhur me rastin. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hajnat-plaqkisin-te-bill-clintoni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala