Hajnat në ashensor

Autori:Avdyl Pajaziti

Grupi R2Prank ka publikuar kamerën e fshehtë të radhës, ku protagonistët shfaqen si hajdutë dhe nuk lejojnë banorët e një prej ndërtesave të përdorin ashensorin.

Këtë herë “hajdutet” shtiren sikur kanë grabitur dhe fshihen në ashensor.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hajnat-ne-ashensor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala