Hajnat ia mësyjnë Bankës për Biznes

Autori:Avdyl Pajaziti

Persona të panjohur kanë tentuar në mëngjes ta thyejnë Bankën Private të Biznesit në Mitrovicë. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka konfirmuar ngjarjen duke thënë se reagimi i shpejtë i pjesëtarëve të policisë ka pamundësuar thyerjen e kësaj banke.“Pas raportimit të një qytetari për një zhurmë në shtëpinë e cila ndodhet prapa BPB-së në qendër të Mitrovicës, policia ka reaguar menjëherë duke parandaluar në këtë mënyrë thyerjen e bankës. Deri tani nuk ka të dyshimtë, ndërsa hetimet janë në proces”, ka deklaruar Zahiti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hajnat-ia-mesyjne-bankes-per-biznes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala