Hahn dhe delegacioni i BE-së në takim me Qeverinë Mustafa

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe disa nga ministrat e kabinetit qeveritar, kanë filluar takimin me komisionerin e Bashkimit Evropian për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociatave për Zgjerim, Johannes Hahn dhe delagacionit të BE-së.

Mustafa dhe Hahn pas këtij takimi do të kenë edhe një konferencë të përbashkët për media.

Hahn i cili po qëndron në vizitë zyrtare në Kosovës, sot do tu drejtohet me një fjalim edhe deputetëve të Kuvendit të Kosovës. /lami.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/hahn-dhe-delegacioni-i-be-se-ne-takim-me-qeverine-mustafa/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala