Gruaja rrahet nga bashkëshorti dhe vjehrri

Autori:Avdyl Pajaziti

Në fshatin Pavlan të Pejës bashkëshorti ka rrahur gruan, dhunë ndaj gruas ka ushtruar edhe vjehrri i saj, kjo si rrjedhojë e një mosmarrëveshje që kanë pasur këta të tre në mes veti.

Gruaja pas lëndimeve që ka marrë, ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gruaja-rrahet-nga-bashkeshorti-dhe-vjehrri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala