Gropë misterioze në Veternik

Autori:Zekirja Shabani

Një gropë misterioze është hapur në periferi të Prishtinës në Veternik. Banorët thonë se prapa qendrës tregtare Grandstore në rrugën e lagjes është hapur vetvetiu një gropë, raporton Gazeta Fjala. Aty duket se të reshurat kanë ndikuar që  dheu nën asfalt të zhduket dhe kjo nxitur dyshimet për këtë gropë rreth 1.5 metra të thellë./Gazeta Fjala/gropa 2 gropa 1 gropagropa 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grope-misterioze-ne-veternik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala