Gropat në qendër të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndonëse janë në afërsi të institucioneve shtetërore, rrugët e kryeqytetit janë ende me shumë gropa, të cilat po shkaktojnë probleme në qarkullim dëme për ngasësit e automjeteve.

Janë me mijëra vetura të cilat qarkullojnë këtyre rrugëve dhe bien këtyre gropave.

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti para se ta marrë drejtimin e kryeqytetit, pati theksuar se do të angazhohet edhe në përmirësimin e infrastrukturës. /Telegrafi/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gropat-ne-qender-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala