Gropat gjigante nën kurriz (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Qarkullimi në rrugën nën kurriz, në Prishtinë thuajse është i pamundur. Aty janë hapur gropa aq të mëdha sa që vozitësit e automjeteve vështirë i shmangin ato.

Në këto foto shihet më së miri se në çfarë gjendje është kjo rrugë.

gropa 4 gropa 3 gropa 2 gropa1

gropa 6

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gropat-gjigante-nen-kurriz-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala