Gropat e rrugës Shtime – Ferizaj (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo është gjendja e mjerueshme e rrugës Shtime – Ferizaj e asfalltuar në muajin tetor dhe nëntor të vitit 2014.

11042055_10206333550721935_1848750195_n

11042055_10206333550721935_1848750195_n1

11047034_10206333550841938_429054775_n

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gropat-e-rruges-shtime-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala