Justina Shiroka -Pula zgjidhet kryetar e grave të PDK-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

(E plotësuar) “Justina Shiroka Pula zgjidhet Kryetare e Gruas Demokratike te Kosovës”, ka shkruar Ganimete Musliu.

Gratë e PDK-së nisin garën (Foto)

Gratë e Partisë Demokratike të Kosovës në këto momente janë duke i mbajtur zgjedhjet. Nga kjo mbledhje e Këshillit të Përgjithshëm të Gruas pritë te zgjidhet kryetarja dhe kryesia.

Njoftimin për mbledhje e ka bërë publike në Facebook deputetja e kësaj partie Ganimete Musliu.

“Ne këto momente ne PDK po mbahet mbledhja e Këshillit të Përgjithshem te Gruas Demokratike të Kosovës me rend dite: Konstituimi i Këshillit te Pergjithshem. Zgjedhja e Kryesise se GDK-së. Zgjedhja e Kryetares se GDK-së”, ka shkruar Musliu.

 

11059704_10153284681578006_8472027434035742372_n

11127714_10153284682758006_469438808447612745_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grate-e-pdk-se-nisin-garen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala