Gratë e opozitës nisin marshin paqësor për lirimin e Donikës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Grupi i grave të Vetëvendsojes, Aleancës Për Ardhmërinë e Kosovës dhe ato të Nismës Për Kosovën, kanë nisur marshin paqësor të paraljmëruar për lirimin e deputetes Donika Kadaj-Bujupi.

Gratë e opozitës kanë nisur marshin drejt sheshit Nënë Tereza.
Motoja e këtij marshi është “Shteti që arreston deputetët është diktatorial”, raporton Indeksonline.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grate-e-opozites-nisin-marshin-paqesor-per-lirimin-e-donkes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala