Granata te Kushtetuesja, shpërthehet në mënyrë të kontrolluar nga policia

Autori:Gazeta Fjala

Granata që është gjetur pranë objekti të Gjykatës Kushtetuese, është deminuar nga Policia e Kosovës.

“Njësitet përkatëse të policisë kanë bërë shpërthimin në mënyrë të kontrolluar të granatës së dorës të gjetur në mëngjesin e ditës së sotme pranë Gjykatës Kushtetuese, gjendja është e qetë në atë pjesë,” ka thënë Ahmeti për Klan Kosovën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/granata-te-kushtetuesja-shperthehet-ne-menyre-te-kontrolluar-nga-policia/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala