Grabovci: Ta mbrojmë luftën tonë edhe me argumente

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefi i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci, ka theksuar se si pasojë e raportit të Dick Martyt, Kosova sot ka ardhë në gjendje që duhet të votojë për Gjykatën Speciale.

“Ne jemi ata që jemi të thirrur për të mbrojtur luftën tonë, interesat e qytetarëve, shtetin e Kosovës, dhe në mënyrë të argumentuar”, ka thënë Grabovci, duke dashur të arsyetojë vendimin e PDK-së për votimin pro të ndryshimeve kushtetuese. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grabovci-ta-mbrojme-luften-tone-edhe-me-argumente/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala