Grabovci shpreson për një seancë të qetë e pa incidente

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci, ka thënë se veprimet e opozitës i shkojnë për shtati armiqve të Kosovës.

Grabovci në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se pret që seanca e sotme do të zhvillohet qetë dhe pa incidente.

Po ashtu ai shpreson se opozita të reflektojë dhe të mos e bllokojë punën e Kuvendit të Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grabovci-shpreson-per-nje-seance-te-qete-e-pa-incidente/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala