Grabovci: Nga sot do të ketë seanca të rregullta

Autori:Gazeta Fjala

Shefi i grupit parlamentarë të PDK-së, Adem Grabovci ka thënë se nga sot do të ketë seanca të rregullta të Kuvendit të Kosovës.

Sipas Grabovcit ka ardhur koha që ata të kryejën punën për të cilën i ka angazhuar qytetari i Kosovës.

“Ne jemi duke shkuar në seancë. Ne do ta përfundojmë punën me të cilën na ka angazhuar qytetari i Kosovës me votën e tij. Nga sot do të ketë seanca të rregullta të Kuvendit”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grabovci-nga-sot-do-te-kete-seanca-te-rregullta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala