Grabiten 2300 euro në një lokal të Pejës

Autori:Gazeta Fjala

Një lokal në qytetin e Pejës të shtunën mbrëma ka qenë caku i një grabitjeje të armatosur.

Sipas raportit të policisë pronari i lokalit në fjalë, ka raportuar se një mashkull i panjohur duke e kanosur me armën kallashnikov AK-47 i ka grabitur 2300 € dhe ka ikur në drejtim të panjohur. Për këtë rast policia njofton se njësitet policore janë duke i zhvilluar hetimet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/grabiten-2300-euro-ne-nje-lokal-te-pejes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala