Google me ballinë të veçantë për 28 Nëntorin

Autori:Avdyl Pajaziti

Shqipëria sot feston 103 vjetorin e Ditës së Pavarësisë dhe një urim të veçantë e ka marrë edhe nga gjiganti i internetit Google që ka krijuar një ballinë të veçantë për nderë të 28 Nëntorit.

Google ka vendosur flamurin midis shkronjave derisa në prapavijë shihet një peizazh nga Shqipëria.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/google-me-balline-te-vecante-per-28-nentorin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala