Goma të lyera me benzinë në rrugët e Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa goma të veturave që dyshohet të jenë të lyera me benzinë janë hedhur në mes të rrugës, afër Qendrës së Studentëve.

Zyrtarë të policisë kanë dalë në vend të ngjarjes dhe thanë se nuk e dinë prej kujt janë hedhur ato goma, transmeton kallxo.com.

Zyrtarë të policisë thanë se i kanë parë disa persona duke i hedhur gomat në rrugë, por nuk kanë arritur t’i kapin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/goma-te-lyera-me-benzine-ne-rruget-e-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala