Gold AG këngë për Lavdrim Muhaxherin

Autori:Zekirja Shabani

Reperi i shumë folur Gold AG, emri i vërtetë i të cilit është Arian Agushi ka shkruar vargje kundër aktit terrorist të “bishës” Lavdim Muhaxheri, i cili ekzekutoi një fëmijë të enjten.

Gold AG i cili është edhe haxhi dhe jemi mësuar shpesh ta dëgjojmë për me këngë që ia kushton Allahut, në faqen e Gazetës Express ne Facebook ka postuar një poezi që e kritikon Lavdimin dhe i thotë “pse ske këtu me rujt vatanin a e ke lexu najher Kur’anin”.

A do të bëhen këto vargje këngë kjo mbetet të shihet./Gazetaexpress/

poezi

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gold-ag-kenge-per-lavdrim-muhaxherin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala