Goditje e rëndë për Serbinë, Shqipëria merr 3 pikët

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka vendosur që ndeshjen e ndërmjet mes Serbisë dhe Shqipërisë ta regjistroj me rezultat zyrtar 0:3 për kuqezinjtë

Pritjes së gjatë i erdhi fundit. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) më në fund ka vendosur për ndeshjen e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë .

CAS ka vendosur që pikët nga ky takim t’i takojnë Kombëtares Shqiptare, e cila me 14 tetor të vitit 2014 u dhunua në Beograd nga serbët

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/goditje-e-rende-per-serbine-shqiperia-merr-3-piket/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala