Goditet me veturë një person tek Qafa në Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person është goditur të mërkurën tek Qafa neë Prishtinë rreth orës 14:00. Në foto shihet personi teksa rënkon nga dhimbjet e marra prej goditjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/goditet-me-veture-nje-person-tek-qafa-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala