Godet KVCI me “Asnjo si ti” (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Reperi nga Ferizaji, Kastriot Konjufca i njohur me nofkën KVCI, ka lansuar videoklipin e tij të dytë me titull “Asnjo si ti”.

Orkestrimi dhe muzika janë bërë nga Edon Nuredini – “Cruelp”, ndërsa teksti i këngës është shkruar nga vet reperi KVCI.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/godet-kvci-me-asnjo-si-ti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala