Glauku, Visari e Albulena kontrollohen në hyrje të Kuvendit

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë duke u kontrolluar në hyrje nga Policia e Kosovës në detaje. Kjo për shkak se seancën e kaluar u fut në gaz lotsjellës në Kuvend që u hodh nga deputeti i VV-së, Albin Kurti.

Mbledhja e kryesisë dje vendosi që çdo deputet të kontrollohet në mënyrë strikte që të mos futen gjë sende në kuvend

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/glauku-visari-e-albulena-kontrollohen-ne-hyrje-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala