Glauk Konjufca është liruar nga ndalimi policor

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Vetëvendosjes Glauk Konjufca është liruar nga ndalimi policor.

Ai ishte ndaluar bashkë me Albin Kurtin, i cili është në stacionin policor, ndërkohë që tani është liruar.

Në fotografi, ai tani shihet përkrah aktivistëve të VV;së të cilët po qëndrojnë para stacionit policor ku edhe po kërkojnë lirimin e Kurtit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/glauk-konjufca-eshte-liruar-nga-ndalimi-policor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala