Gjykayta Kushtetuese mbyllet me zingjirë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

11116017_1578007329125560_875506974_n

11134212_1578007275792232_613084439_n

11157959_1578007579125535_930482278_n

11166034_1578007412458885_2102715748_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjykayta-kushtetuese-mbyllet-me-zingjire-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala