Gjykata Speciale mbledhë sot deputetët e PDK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës do të mblidhen sërish sot për të diskutuar rreth votave për Gjykatën Speciale.
Kështu ka bërë me dije një burim i Agjencisë së Lajmeve KosovaPress, i cili mohoi të ketë pasur takim gjatë ditës së djeshme.

“Sot nuk ka pasur kurrfarë takimi rreth kësaj çështje. Nesër në orën 11:00 do të mblidhemi të gjithë dhe pas kësaj do të japim edhe detaje të reja rreth kësaj çështje”, tha ky burim.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjykata-speciale-mbledhe-sot-deputetet-e-pdk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala