Gjykata i cakton 30 ditë paraburgim profesorit për abuzim seksual me nxënës

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjykata i ka caktuar 30 ditë paraburgim profesorit Sh.H, të shkollës “Emin Duraku” në Shtime, i cili akuzohet për ngacmim seksual të nxënëseve të kësaj shkolle.
Siç kishte raportuar Gazeta Fjala i njëjti ishte arrestuar të mërkurën nga Policia e Kosovës Arrestimi i tij ishte bërë nga njësia për krim të organizuar e Policisë së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjykata-i-cakton-30-dite-paraburgim-profesorit-per-abuzim-seksual-me-nxenes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala