Gjilani 172 mijë euro për mirëmbajtje objektesh

Autori:Gazeta Fjala

Mirëmbajtja e objekteve të komunës së Gjilanit kushton shtrenjtë.

Kontrata e re që kjo komunë ka bërë me 17 gusht për mbajtjen mirë të objekteve komunale kushton 172 mijë euro, raporton Gazeta Fjala.

Tenderin për të kryer këtë punë e ka fituar kompania  “ARIANITI-A” , kontrata e të cilit parashihet të nënshkruhet me datën 28 të këtij muaji./ Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjilani-172-mije-euro-per-mirembajtje-objektesh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala