Gjilanasi i bën prindërit për spital dhe u kërkon 2 mijë euro

Autori:Zekirja Shabani

Në Gjilan, Policia e Kosovës, ka arrestuar një burrë pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj prindërve të tij dhe u kishte kërkuar 2 mijë euro.

Sipas njoftimit të PK, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy prindërve e tij, duke iu kërkuar një shumë parash prej 2000€. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjilanasi-i-ben-prinderit-per-spital-dhe-u-kerkon-2-mije-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala