Gjermania kthen 400 shqiptarë deri në fund të javës

Autori:Gazeta Fjala

Ambasada gjermane në Tiranë bën të ditur se gjatë ditës së sotme do të riatdhesohen në Tiranë nga Gjermania 75 persona, ndërsa mësohet se deri në datën 9 tetor numri i të kthyerve do të jetë 395 persona.

Sipas njoftimit të Ambasadës gjermane, sot në orën 14:35 do të rikthehen rreth 75 persona, ndërsa nesër në datën 07:10 do të rikthehen rreth 140 persona.

Kurse deri me datën 8 tetor ora 13:45 do të rikthehen 80 persona dhe në datën 9 tetor ora 13:40 do të rikthehen 100 persona./Kosova Sot

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjermania-kthen-400-shqiptare-deri-ne-fund-te-javes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala