Gjenerata e 52-të e policisë me uniformë të re

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike mbahet ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 52-të të kadetëve të Policisë së Kosovës, si dhe paraqitjes për herë të parë të uniformës së re të Policisë së Kosovës.

Ceremonia e diplomimit organizohet  nga Policia e Kosovës dhe Akademia e Kosovës për Siguri Publike, në të cilën pritet të marrin pjesë përfaqësues të lartë nga institucionet vendore dhe ndërkombëtare.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjenerata-e-52-te-e-policise-me-uniforme-te-re/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala