Gjendet drogë me thasë në Shishman të Gjakovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Gjakovës gjatë patrullimit në orët e mbrëmjes së të martës në fshatin Shishman kishte vërejtur një person duke mbajtur në krahun e tij një thes.

Sipas policisë, i njëjti me t`i parë ata ishte larguar nga vendi ku janë gjetur dhe sekuestruar dy thasë plastikë të mbushur me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjendet-droge-me-thase-ne-shishman-te-gjakoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala