Gjatë viteve 2007, 2009, 2011, 2013, dhe 2014 nuk ka pasur fare eksport.

Autori:Zekirja Shabani

Gjatë viteve 2007, 2009, 2011, 2013, dhe 2014 nuk ka pasur fare eksport.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjate-viteve-2007-2009-2011-2013-dhe-2014-nuk-ka-pasur-fare-eksport/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala