Gjakovarët bien pre e mashtrimit dhe u vidhen paratë

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy meshkuj i kanë thënë policisë në Gjakovë se janë mashtruar nga persona të panjohur përmes postës elektronike, të cilët janë paraqitur si pronarë të një firme me të cilën kishin lidhje biznesi.

Sipas policisë, viktimat përmes bankës iu kanë dërguar të dyshuarve para.

Bëhet e ditur se njësitet policore janë duke e hetuar rastin./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjakovaret-bien-pre-e-mashtrimit-dhe-u-vidhen-parate/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala