Gjakova kultivon Kanabis

Autori:Avdyl Pajaziti

Pasditen e ditës së djeshme, në Gjakovë policia ka konfiskuar 42 rrënjë Kanabis Sativa.

Sipas policisë, rasti është duke vazhduar nën hetime.

Nuk është raportuar për të arrestuar./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gjakova-kultivon-kanabis/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala