Gaz lotsjellës edhe në hollin e kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Partitë opozitare kanë gjuajtur gazlotësjellës edhe në hollin e kuvendit aty ku ishin penguar nga sigurimi të mund të kalojnë tek salla kryesore.

Aty ka pasur edhe gazetarë dhe staf i administratës së kuvendit.

Deputete fillimisht kanë dalur jasht kuvendit, por tani ata kanë filluar të kthehen përsëri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gazlotsjelles-edhe-ne-hollin-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala