Gaz lotsjellës edhe ndaj aktivistëve të opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Pasi që aktivistët e opozitës kanë hedhur ndaj policisë koktej molotovi dhe gurë, policia ka përdorur gazlotsjellës për të shpërndarë masën. Kordoni i policisë ka arritur të shpërndaj masën deri ne mes të sheshit./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gazlotsjelles-edhe-ndaj-aktivisteve-te-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala