Gazi lotsjellës në ballinën e Wall Street Journal (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gazeta amerikane Wall Street Journal ka pushtuar ballinën e saj me një ngjarje që ndodhi ditë më parë në Parlamentin e Kosovës. Ajo i ka kushtuar lajmit kryesor ngjarjen e hedhjes së gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës. Express ua sjell ballinën kësaj gazete prestigjioze

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gazi-lotsjelles-ne-ballinen-e-wall-street-journal-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala