Gazë për herë të tretë

Autori:Gazeta Fjala

Edhe përkundër përpjekses për të vazhduar seancën, opozita hedhi gazin për herë të tretë.

Kryeparlamentari Veseli kërkoi edhe një herë 5 minuta pauzë. Deputetet largohen nga salla.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gaze-per-here-te-trete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala