Gaz lotsjellës në sallën e Kuvendit një orë para fillimit të sencës

Autori:Gazeta Fjala

Në sallën e Kuvendit është hedhur gaz lotsjellës, ende pa filluar mbledhja. Raportuesit e Kohës Ditore nga vendi i ngjarjes theksojnë se është urdhëruar hapja e të gjitha dyerve të sallës. Efektet e gazit po ndihen edhe jashtë sallës.

Nuk dihet kush e ka aktivizuar gazin lotsjellës.  Por seanca e Kuvendit është thirrur për orën 16.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gaz-lotsjelles-ne-sallen-e-kuvendit-nje-ore-para-fillimit-te-sences/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala