Gaz lotsjellës në sallë të Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Është hedhur sërish gazi në sallën e Kuvendit dhe është pamundësuar vazhdimi i seancës.

Deputetët kanë filluar të largohen nga salla, pasi që kryeparlamentari kërkoi pauzë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gaz-lotsjelles-ne-salle-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala