Gashi: Golin ua dedikoj…

Autori:Avdyl Pajaziti

Shkëlzen Gashi tha pas ndeshjes se golin e shënuar ua dedikon të gjithë tifozëve dhe lojtarëve të Kombëtares.

Sulmuesi i Bazelit u bë sonte “heroi” i takimit, pasi shënoi golin e dytë kundër Armenisë, duke i dhënë tre pikë të vyera Shqipërisë.

Ai falenderoi të gjithë lojtarët dhe të gjithë shqiptarët që e kanë parë ndeshjen në stadium dhe në ekranet e televizorëve.

Gashi theksoi se nëse Kombëtarja është në ditë të mirë mund të mposhtë çdo kundërshtar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/gashi-golin-ua-dedikoj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala